Anasayfa Akademi Özel Dersin Önemi – Özel Ders Alanı

Özel Dersin Önemi – Özel Ders Alanı

logo-ozeldersalani

Özel ders taleplerinin son zamanlarda sürekli arttığı haberlerini her yerde duyar hale geldik. Artık öğrenciler ve veliler özel derslere yani birebir yapılan derslere son derece ilgi göstermeye başlamış durumda. Konu eksikliği olan öğrenciler eğitim hayatlarına daha sağlam adımlarla devam etmek için uzman öğretmenlerden özel ders başvurusunda bulunmaktadırlar.

Her ne kadar günümüzde özel ders almak isteyen öğrencilerin sayısı arttığı gibi özel ders vermek isteyen eğitimcilerinde sayısı artmaktadır. Alanında uzman öğretmenler hem öğrencilerini başarısına katkı sağlamak hemde ek getiri elde etmek için özel ders vermeye yönlenmiş durumdadır. Ancak birçok öğretmen özel ders vermek istemekte ancak ders isteyen öğrenciye ulaşamamaktadır. İşte tam da bu noktada öğretmenlerin öğrenci bulmasını kolaylaştırmak için doğan OzelDersAlani.com öğretmenlerin bu sıkıntısını ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

ozel-ders-alani

Özel Ders Alanı; Türkiye geneli özel ders vermek isteyen öğretmenler ile ders almak isteyen öğrencileri doğrudan bir araya getiren bir oluşumdur. Son derece profesyonel bir profile sahip olabileceğiniz OzelDersAlani.com’da;  

  • Tüm tecrübelerinizi paylaşabilir,
  • Tanıtım videonuzu yükleyebilir,
  • Kendinizi tanıtabilir
  • Ders verdiğiniz branşlar, yerler, ücretlerinizi belirleyebilir
  • Eğitim hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili bilgiler verebilir
  • Kendi branşınız ile ilgili makaleler yazabilirsiniz.

Ayrıca kurumsal anlamda danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Bu oluşum sayesinde branşınız ile ilgili özel ders arayışı içerisinde olan kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer sizde bulunduğunuz ilde özel ders vermek istiyorsanız ücretsiz olarak eğitimci profili oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz.

Öğrenciler açısından da oldukça titiz çalışan bu oluşum; gelen ders taleplerine alanında uzman öğretmen yönlendirmesi yapmaktadır. Kendinize veya çocuğunuza özel ders aldırmak konusunda araştırmalar yapıyorsanız kurum tarafından ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz konuma en yakın istediğiniz branşta uzman öğretmen yönlendirmesi alabilirsiniz.  

 

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın