Anasayfa Eğitim ve Teknoloji 2014’e Damgasını Vuran: Eğitimciler

2014’e Damgasını Vuran: Eğitimciler

2014’e damgasını vuran takip edilesi eğitimcileri sizler için bir araya toplamaya çalıştık. Bu liste sayesinde Twitter’da bilgi bombardımanına tutulacaksınız bizden demesi! :)  2014 yılında birçok eğitim ve etkinlik oldu. Bu eğitim ve etkinlikte insanlarla tanıştığımızda genel de “Aa! ben sizi twitter’dan tanıyorum güzel ve yararlı tweetler paylaşıyorsunuz.” cümlesini duyar olduk. Sizler için oluşturduğumuz bu listeyi takip ederseniz bir sonraki eğitim veya etkinlikte siz de bu cümleyi duyabilirsiniz. Hem kişisel öğrenme ağınızı genişletip hem de isminizin diğer insanlar tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz. Twitter’ı daha etkin kullanmak için hazırlamış olduğumuz yazıyı buradan okuyabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2014’e damgasını vuran takip edilesi güzel twitter insanlarını sizlere takdim edeyim. Listemizde bulunan kişiler eğitim ve teknoloji alanında paylaşım yapan kişilerden oluşmaktadır. Listemiz alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

2014’e Damgasını Vuran 101 #EGTLİ

  1. A. Çağrı KOÇAK – @ahmetcagri
  2. Adem – @ademm_1
  3. Ali Kırlangıç – @alkiris
  4. Adnan Engin – @AdnanEngin1
  5. Ali KOÇ – @Likyali
  6. Arif Kazancı  – @arifkazanci
  7. ARIKANUS – @SenemArikan
  8. Aydemir Doğan – @aydemirdgn
  9. AylinSilig – @AylinSilig
  10. Ayşenur Baydar – @aysenur_baydar
  11. Bekir Buluç – @bekirbuluc
  12. Berna – @brnersr
  13. Betül VURAL – @btllvrll
  14. Beyza Yılmaz – @Beyza
  15. Burcu Aybat – @burcuaybat
  16. Burak Gençay – @burgencay
  17. Büşra – @UlkuBusraULKU
  18. Cafer Çavdar – @cafercavdar
  19. Can Gurses – @canitti
  20. Cemil Yücel – @Cemil_Yucel
  21. Cihat ZENGİN – @chtzengin
  22. Dalida Ekbenli – @DalidaEkbenli
  23. Didem Akpınar – @didemakpinar
  24. Dilara Vardar – @dilaravardar26
  25. Dinçer Çınar – @dincer_cinar
  26. dinCHEr – @dincherdemir
  27. Dr. Sinem Aslan – @sinem_aslan
  28. Dr. Muammer Yıldız – @DrMuammerYildiz
  29. Ece Karaboncuk – @ecekaraboncuk
  30. Eda ARSLAN – @ed00can
  31. Eğitim Teknolojileri (borasinc) – @borasinc
  32. Elif Kara Ozturk - @elifkaraozturk
  33. Elvan Tongal – @elvantongal
  34. Emre Fırat – @emrefirat2012
  35. Emsal Ateş Özdemir – @emsalates
  36. Ender Tuncalı – @endertuncali
  37. Engin Günçe – @engingunce
  38. Erdal Karakus – @phyerka
  39. Erhan Erkut – @ErhanErkut
  40. Eva Buyuksimkesyan – @evab2001
  41. Evren Tombul – @EvrenTombul
  42. Fatih Deneri – @FatihDeneri
  43. Filiz Günsür – @filizgnsr
  44. Gokben Savda – @gokbensavda
  45. Gökhan Yücel – @goyucel
  46. Göknur Aşçı – @goknurasci
  47. Gulbin Gurdal – @GulbinG
  48. Hakan Atas – @hakanatas
  49. Hakan Elyürek – @hakanelyurek
  50. Hakan Umutlu – @hakan_umutlu
  51. Hamit İvgin – @hivgin
  52. Hasan Altuntaş – @hasan_altuntas
  53. Hatice Demir – @demirhatice34
  54. Hülya Çayır – @HulyaCAYIR
  55. Idiye Okten – @cincinosos
  56. Işıl Boy – @isilboy
  57. Kayhan Karlı – @kayhankarli
  58. Kenan Muştu – @kenanmustu
  59. Kevser Yıldırım – @Kevsered
  60. Lamia Aktas – @lamiaktas
  61. Lara Özer – @laraozer
  62. Mehmet Ali Dombaycı – @madombayci
  63. Mehmet Özdemir – @mehmet7573
  64. Metin Ferhatoğlu – @metinfer
  65. Muhammet R. Ertuğrul – @mertugrul_tech
  66. Muhammed Sahin – @Muhammed__Sahin
  67. Mustafa Özdemir – @namruni
  68. Mustafa Yavuz – @mmustafayavuz
  69. Müge Arda – @mgearda
  70. Mürşide Demirkol – @mursidedemirkol
  71. Oğuzhan Kayar – @oguzhank77
  72. Olcay Büyükçapar – @olcaybuyukcapar
  73. Osman Koç – @osmankoc
  74. Ozge Karaoglu Ergen – @ozge
  75. Ozgur Bolat – @ozgurbolat
  76. Özlem Ö. Mecit – @ozlemmecit
  77. Pınar Kadıoğlu – @pnarkadolu
  78. Sadan Efe Durak – @sadanefedurak
  79. Sedat YILDIZ – @sedatyildizcom
  80. Sefer YÜRÜK – @seferyuruk
  81. Selçuk DOĞAN – @selcukdogann
  82. Selçuk Özdemir – @DrSelcukOzdemir
  83. Serap Özyurt – @serapozyurt
  84. Serdar Karaman – @iskaraman
  85. Serdar Keskin – @sserdarkeskin
  86. Serkan Aytaç – @serkan_aytac
  87. Serpil Tuti Sarı – @serpiltuti
  88. Sertel Altun – @SertelAltun
  89. Seval Hallaç – @sevalhalla_
  90. Sevgi Sabancı – @sslimerick
  91. Sezin Eskinazi Fins – @sezinfins
  92. Süha Soydan – @suhasoydan
  93. Şirin Karadeniz – @sirinkaradeniz
  94. Tarık GEDİKOĞLU – @tarikgedikoglu
  95. Tûbâ Işık Eroğlu – @TubaIEroglu
  96. Tufan Adıgüzel – @TufanAdiguzel
  97. Tülay – @Tulay1000
  98. Uğur Mert - @ugur72
  99. Yasemin Özügümüş – @Yaseminzgm
  100. Yavuz Kara – @yavuzkara1974
  101. Yavuz Samur – @yavuzsamur

Unutmadan! Twitter üzerinden #EGT hashtag’ini aratarak güncel kişilere ulaşabilirsiniz. Siz de eğitim ve teknoloji alanında güncel kalmak istiyorsanız yukarıdaki listeyi takip etmelisiniz. Ayrıca @egitimag‘ın twitter hesabını takip etmeyi unutmayın! :) Listeye eklemek istediğiniz kişi/kişiler varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 YORUM

Bir Cevap Yazın