Anasayfa Eğitimde Sosyal Medya Eğitim ve Teknoloji Alanında Takip Edilecek 36 Kişi

Eğitim ve Teknoloji Alanında Takip Edilecek 36 Kişi

egitim-teknoloji-alaninda-takip-edilecek-30-kisi

Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte insanların yeni kişilerle tanışması kolaylaştı. Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlar üzerinden insanlarla kolayca iletişim kurabiliyoruz. İletişim kurduğumuz insanlar genellikle ilgilendiğimiz alanda oluyor. Özellikle Twitter üzerinden alanımızla ilgili insanlara kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Örneğin: arama kısmına “Eğitimci”, “EGT”, “Eğitim” yazarsak karşımıza birçok insan çıkmaktadır. Bu insanları takip ederek çevremizi kolaylıkla genişletebiliriz. Öğretmenlerin Twitter’ı nasıl etkili kullanabileceğini bir önceki yazımızda paylaşmıştık.

Eğitimag.com olarak eğitim ve teknoloji alanında paylaşım yapan kişileri bir araya getirdik. Listemizde bulunan 36 kişi eğitim ve teknoloji alanında paylaşım yapan kişilerden oluşmaktadır. Listemiz alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir. Listemizin son kısmında eğitim ve teknoloji alanında paylaşım yapan bloglara ve kurumlara yer verdik. Bu arada eğitimde teknoloji alanında çeşitli paylaşımlar yapan @egitimtekwww.egitimdeteknoloji.com‘u takip etmeyi unutmayın! Eğitim ve teknoloji alanında paylaşım yapan birçok tanıdık ismin paylaşım yaptığı güncel eğitimde teknoloji platformu egitimdeteknoloji.com‘u mutlaka takip edin. Ayrıca sizde eğitim ve teknoloji alanındaki düşüncelerinizin birçok insana ulaşmasını istiyorsanız egitimdeteknoloji.com‘a yazar olabilirsiniz. Yazar olmak istiyorsanız bu yazıya bi’ gözatın.

Eğitim ve Teknoloji Alanında Kimleri Takip Etmeli?

  1. Arif Kazancı  – @arifkazanci
  2. Eğitim Teknolojileri (borasinc) – @borasinc
  3. Burcu Aybat – @burcuaybat
  4. Burak Gençay – @burgencay
  5. Cafer Çavdar – @cafercavdar
  6. Dalida Ekbenli – @dalida_e
  7. Devrim Akgündüz – @devrimakgunduz
  8. Dilara Vardar – @dilaravardar26
  9. Ece Karaboncuk – @ecekaraboncuk
  10. Emre Fırat – @emrefirat2012
  11. Emsal Ateş Özdemir – @emsalates
  12. Ender Tuncalı – @endertuncali
  13. Filiz Günsür – @filizgnsr
  14. Gökhan Yücel – @goyucel
  15. Harun Aksaya – @harunaksaya
  16. Hatice Demir – @demirhatice34
  17. Işıl Boy – @isilboy
  18. Kayhan Karlı – @kayhankarli
  19. Mehmet Özdemir – @mehmet7573
  20. Metin Ferhatoğlu – @metinfer
  21. Mürşide Demirkol – @mursidedemirkol
  22. Muttalip Tulgar- @muttaliptulgar
  23. Serpil Tuti Sarı – @serpiltuti
  24. Süha Soydan – @suhasoydan
  25. Dr. Sinem Aslan – @sinem_aslan
  26. Yasemin Topuz – @ysmntpz
  27. Adobe Education Team – @adobeedu
  28. Eğitimdeteknoloji – egitimdeteknoloji.com – @egitimtek
  29. Education Week – @educationweek
  30. Education.com – @education_com
  31. Edutopia – @edutopia
  32. EdWeek Teacher – @edweekteacher
  33. Egitimtercihi – @egitimtercihi
  34. Egitimtrend – @egitimtrend
  35. TEDx ED Eğitim – @tedxtr
  36. Yenilikçi Öğrenme Merkezi – @gkbcomtr

Eğitim ve teknoloji alanında takip edilecek kişi listemiz bu şekildedir. Artık sizde eğitim ve teknoloji alanında güncel kalmak istiyorsanız yukarıdaki listeyi takip etmenizi öneririz. Ayrıca @egitimag ‘ın twitter hesabını takip etmeyi unutmayın! Listeye eklemek istediğiniz kişi veya kurumlar varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Çalışmanız için teşekkür ederim,@KadirTelkes
    @8de8Group
    @Elektroy8de8
    Eğitim Teknolojileri konusunda paylaşımda bulunuyorlar…

Bir Cevap Yazın